Seat Alhambra

ChestterCars.pl - Wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych oraz busów.

Seat Alhambra

per-day-rate
Per Day Rate
Od 65 zł za dobę / Day
7 osobowy
Automatyczna klimatyzacja
Elektrycznie sterowane tylne drzwi
Tempomat
Asystent pasa
Book Now
Chestter CarsOPIS

SEAT Alhambra to stosunkowo duży samochód osobowy typu minivan, który powstawał we współpracy hiszpańskiej marki SEAT i niemieckiego Volkswagena, dzięki czemu tak doskonale łączy precyzję jazdy z estetyką wykonania. Podobnie jak w przypadku Forda Galaxy, Alhambra pochwalić się może aż siedmioma miejscami siedzącymi, które są pomyślane jako osobne, składane fotele i nie męczą kierującego podczas jazdy. Po złożeniu tylnych rzędów foteli Alhambra „zmienia się” w wóz kempingowy. Ten 7-osobowy minivan do wynajęcia można potraktować także jako samochód towarowy lub dostawczy. Z Alhambrą ma się pewność że jazda będzie wygodna i komfortowa.

SEAT Alhambra jest dostosowany do przewożenia rowerów i bagaży. Posiada napęd przedni, wspomaganie kierownicy, klimatyzację oraz liczne schowki we wnętrzu. Oprócz wysokich parametrów technicznych posiada przede wszystkim klasę i dynamikę użytkowania.

SEAT Alhambra w ChestterCars.pl cieszy się sporą popularnością, ze względu na swoją ładowność i użyteczność, a także niezawodność i komfort prowadzenia.


Przy wynajmie długoterminowym cena do negocjacji

 

Powrót do listy